Alarm Kontrol ve Takip Merkezi Hizmetleri Nelerdir ?
BİZ KİMİZ       REFERANSLAR       BİZDEN HABERLER       DESTEK       İLETİŞİM BİLGİLERİ    
»   Anasayfa » Alarm Takip Merkezi » Alarm Kontrol ve Takip Merkezi Hizmetleri Nelerdir ?
Resimler/Urunler/alarm-haber-alma-hizmetleri-nelerdir-.jpg


Alarm Kontrol ve Takip Merkezi Hizmetleri Nelerdir ?

- Alarm İzleme ve Takip Merkezinde gizlilik temel prensiptir. Yetkililerden parola bilgisi alınmadan işlem yapılmaz.

- Abonelerin talebine göre eğer sistemin kurma ve kapama saatleri önceden belirtilmiş ise belirlenen saatler dışında yapılan giriş ve çıkış ihlalleri, SMS gönderimi veya   doğrudan aranarak (talebe göre) bildirilmektedir. Ayrıca bu durumlar müşterilere rapor halinde sunulabilmektedir.

- İstendiği takdirde, sistemin her gün saat kaçta kim tarafından kurulduğu ya da kapatıldığı, düzenli raporlar halinde sunulabilmektedir.

- Alarm değerlendirme işlemleri sırasında; alarmın türü, bölgesi, zamanı ve olaya alternatif müdahale şekilleri göz önünde bulundurulur.

-  Alarm İzleme ve Takip Merkezi'nde, müşteriler ve kolluk kuvvetleriyle yapılan tüm telefon görüşmeleri kesintisiz olarak bilgisayar ortamına kaydedilmekte ve bu kayıtlar altı ay süreyle saklanmaktadır.

- Alarm İzleme ve Takip Merkezi Operatörleri, belirli periyotlarda sistemi uzun süre kurmayan aboneleri arayarak hatırlatma yapar.

- Sistem kullanıcıları tarafından tespit edilemeyen arızalar, Alarm İzleme ve Takip Merkezine sinyal olarak yansımasından dolayı, sistem sorunlarına kısa sürede müdahale edilir.

- Müşteri kurma - kapama işlemlerini yapmayı unuttuysa; isteği doğrultusunda uzaktan bağlanılarak sistem devreye alınabilir veya devre dışı bırakılabilir.

- Banka, kuyumcu, market vb. iş yerlerine, talep edilmesi halinde, alarm sistemi dahilinde takılan gizli panik butonu ile silahlı soygun ve gasp girişimlerini Alarm İzleme ve Takip Merkezine iletir ve bu durumda doğrudan emniyet yönlendirmesi yapar.(Konut ve Site Güvenliğini İçinde Kullanılabilinir)


       

• Anasayfa     • Biz Kimiz     • Bizden Haberler     • İnsan Kaynakları     • Bayi Başvurusu     • Destek     • İletişim Bilgileri
» Özel Güvenlik   » Geçiş Kotrol ve Turnike Sistemleri   » Diafon ve Santral Sistemleri   » Alarm Takip Merkezi   » Alarm Sistemleri   » Kamera Sistemleri   » Yangın İhbar Sistemleri  
2014 enyuksekguvenlik.com © Bü Site Üzerinde Bulunan Tüm İçeriklerin, Dökümanların ve Görsellerin Hakları Saklıdır. İzinsiz Kopyalanamaz veya Kaynak Gösterilemez